+38 068 987 61 41
+38 093 881 21 26
+38 067 121 01 11
1

ТОВ “РЕМВЕРСТАТПОСТАЧ”  близько 10 років займається розробкою, виробництвом і постачанням сільськогосподарського і промислового устаткування. Поставляємо “під ключ” автотехніку для різних потреб і завдань. Також виготовляємо металоконструкції будь-якої складності. По вашому тех. завданню і вимогам розробимо, здійснимо як виробництво нового так і модернізацію вже наявного у вас обладнання та виробничих потужностей.

Cтабільна компанія

Ми багато років допомагаємо розвиватися бізнесу по всій Україні - тисячі наших ліфтів стоять в магазинах, ТЦ, закладах громадського харчування, на складах і підприємствах. Секрет простий - професіоналізм співробітників як в офісі, так і на виробництві.

Надійні і безпечні підйомники

Конструкція підйомників відповідає вимогам безпеки і рекомендована експертами до застосування.

Прозоре ціноутворення

Як тільки мова заходить про конкретні ціни товарів і послуг, чомусь прийнято спочатку ввічливо мовчати. Але нам приховувати нічого. На сайті компанії ви можете дізнатися, який діапазон цін сьогодні актуальне для різних типів підйомників, з чого дійсно складається їх вартість, а також яким чином її можна знизити, і на чому не варто економити.

Дотримуємося термінів

Ми цінуємо час своїх клієнтів і звикли виконувати дані обіцянки. Так повний цикл робіт над підйомником починаючи від етапу проектування, закінчуючи здачею механізму в експлуатацію, зазвичай займає від 10 до 45 робочих днів, а ваше підприємство, магазин або складський комплекс не встигає простоювати без роботи.

Допомагаємо підвищити ефективність бізнесу

Робота над кожним проектом в "РВП" будується на простій, але вкрай важливій істині - допомагаючи іншим, допомагаєш собі. Кожен проект підйомника ми створюємо таким чином, щоб конструкція була найбільш оптимальна і зручна для вирішення питань переміщення вантажів саме на вашому об'єкті.

Потужна виробнича база

Власне виробництво дозволяє нам в більшості своїй не залежати від постачальників і самостійно контролювати якість продукції зсередини. Більш того, це сприяє постійному удосконаленню нашої продукції, впроваджуючи власні новаторські ідеї, розроблені нашим конструкторським відділом.

Наші Партнери